(044) 280-61-66
(044) 254-37-23
(050) 330-94-75
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Виглядати по новому

Виглядати по-новому і оригінально кожен день можна, якщо у Вашому гардеробі достатньо стильних і модних повсякденних суконь. Вимоги, які пред'являють до повсякденного одягу - це краса, зручність, невисока цінова категорія. У сезоні Осінь-Зима 2014-2015 будуть модні наступні кольори:

  • орхідея
  • кипарис
  • блискучий кобальт
  • королівський синій
  • сангрія
  • бузковий туман
  • алюміній
  • коричневий
  • жовтий

а так само набивки з розсипом дрібних і великих елементів , мозаїчний орнамент, принти у вигляді хаотичних, різнокольорових мазків пензлем.

При виборі суконь необхідно врахувати , що практично завжди оригінальний яскравий принт або вишитий малюнок виглядають більш виграшно, ніж гладь. Якщо Ви все таки зупините свій вибір на сукні з однотонної тканини, то зовсім не обов'язково вибирати вище перераховані кольори. Головне, щоб колір поєднувався з кольором вашої шкіри, очей, аксесуарів і підкреслював Вашу індивідуальність.

Новим трендом сезону Осінь-Зима 2014-2015 будуть сукні з малюнками казкової, тваринної тематики. На тканину наносяться у вигляді печатки справжні художні полотна, що дозволяє зробити кожне таке плаття маленьким шедевром.

Гіпюр, сітка і мережива і раніше будуть актуальні. Причому таку обробку поєднують не тільки з тканиною, але і з шкірою.

Одним з найбільш актуальних трендів наступаючого зимового сезону буде асиметрія. Дуже модно буде мати сукню з вертикальною асиметрією, коли ліва частина сукні абсолютно не схожа на праву за малюнком, фактурою, кроєм.

Хітом сезону для офісу буде сукня в шкільному стилі з манжетами і білими комірцями, а також краватками.

Цельнокроений рукав в цьому сезоні буде бити всі рекорди. Такий рукав робить м'якою лінію плечей і додає жіночності.

Ще один модний тренд - сукні з розділеною верхньою і нижньою частиною. У них можна поєднувати різні по фактурі тканини (наприклад, шовк і вовна)і різні за малюнками ( гладь + клітка).

Повернення декору влітку продовжиться і в осінньо-зимових колекціях. Витончена жіночність і елегантність продовжують бути актуальними в сукнях для офісу.

Ексклюзивні вишиванки внесуть у Ваш гардероб неперевершену чарівність етніки.

Компанія «Галерея льону» створила для сезону Осінь-Зима 2014-2015 колекцію офісних суконь з вовни.

Вовна користується великою популярністю взимку і восени. Темні кольори надають осінньо-зимового сезону більше елегантності. Темно-синій, темно-зелений, чорний, темно-червоний будуть домінувати в кольоровому акценті для офісних суконь сезону Осінь-Зима 2014-2015.

Також багато дизайнерів запропонували для офісних суконь колір : кораловий, блакитний, пісочний, рожевий , але не завжди дрес-код яскравих забарвлень дозволяється компаніями.

Екологічний напрям зимового одягу компанії «Галерея льону» повинен стати пріоритетниму виборі сучасної жінки.