Оплата

Післяплата. Перевізник (Нова пошта) надає можливість сплатити за товар після отримання у відділенні або кур'єру в разі доставки "до дверей".

Безготівковий розрахунок за допомогою системи privat24 (кредитні картки Visa & MasterCard). Ви можете сплатити on-line, тобто під час оформлення замовлення - шляхом перерахування за допомогою кредитної картки через інтернет. Слід зазначити, що on-line замовлення потрапить в базу даних, і буде оброблено тільки після підтверждення оплати.

Доставка [здійснюється за рахунок покупця]

Нова пошта. "До дверей". Термін доставки 4-7 робочих днів. Товар буде доставлено на адресу, вказану вами під час реєстрації. Кур`єр попередньо зателефонує на номер, вказаний вами під час реєстрації.

Нова пошта. Самовивіз. Попередньо з`ясуйте де знаходиться найближче до вас відділення. Термін доставки 4-7 робочих днів. Для отримання товару у відділенні необхідно надати номер експрес-накладної (наш співробітник повідомить його вам після оформлення замовлення) і документ, що засвідчує особу одержувача (тобто ваш паспорт громадянина або закордонний паспорт).

Інші умови

  • Ви можете зробити замовлення на будь-яку суму, тобто немає обмежень щодо мінімальної суми замовлення.
  • Ви можете повернути товар протягом 14 днів з дати отримання замовлення.

Follow us on Facebook