1. Поверненню підлягають товари, що не має дефектів
  2. Покупець, що уклав договір купівлі-продажу в режимі віддаленого доступу, може його розірвати без повідомлення причин протягом 14 днів
  3. Тканина та мереживо поверненню не підлягають.
  4. Для інших товарів необхідно заповнити бланк повернення. Рекламаційний бланк має бути висланий з товаром, а також на електронну адресу. Для Покупців, зареєстрованих в інтернеті-магазині, бланк повернення доступний в історії покупок.
  5. Повернення вартості придбаного товару здійснюється впродовж 21 дня з моменту отримання посилки. Вартість товару підлягає поверненню шляхом перерахування на вказаний Покупцем рахунок Приватбанку, або післяплатою через Укрпошту. Вартість доставки поверненого товару, що не має дефектів, оплачує Покупець і ця сума не підлягає відшкодуванню.
  6. Разом з бланком про повернення вартості товару Покупець зобов'язаний надати ксерокопію посвідчення особи відповідно до законодавства України.
  7. Покупець має право обміняти товар на ідентичний з іншим розміром, якщо відповідний розмір є в наявності.
  8. Промоакційні товари та товари зі знижкою від 50% обміну і поверненню не підлягають

  1. Гарантійний термін на товари відповідає вимогам законодавства України.
  2. Рекламаційний товар має бути відправлений на фактичну адресу інтернет-магазину.
  3. Покупець має право повернути бракований або такий, що має дефекти товар магазину.

  1. У разі негативного рішення про рекламацію, витрати, пов'язані з пересилкою товару магазину, Покупцеві не відшкодовуються. Витрати по поверненню товару, що має дефекти, підлягають відшкодуванню за наявності документів, що підтверджують такі витрати, і наявності укладення, що підтверджує дефектність товару.

 1. З відправленим товаром, буде відправлений документ купівлі товару(видаткова накладна). У разі виникнення рекламаційного випадку, Покупець зобов'язаний заповнити рекламаційний бланк. Рекламаційний бланк має бути відправлений разом з товаром, а також засобами електронного зв’язку на e - mail Покупця. Для Покупців зареєстрованих в інтернет-магазині бланк повернення доступний в історії покупок.
 2. Разом з бланком повернення Покупець зобов'язаний відправити ксерокопію посвідчення особи відповідно до законодавства України.
 3. Усі повернення і посилки, відправлені за рахунок ГАЛЕРЕЯ ЛЬОНУ, прийматимуться тільки в суворо обумовлених випадках.
 4. Магазин не несе відповідальності за дефекти товару і право відмови від договору не діє у разі, якщо товар має механічні ушкодження, про які не було заявлено перевізникові при отриманні посилки.
 5. У разі необгрунтованої рекламації або ушкодження товару з вини Покупця, будь-які витрати на вищезгадані процедури покриває Покупець.
 6. Претензії по рекламаціях, недостачах, пересортиці або надлишку приймаються впродовж 2-х днів після отримання посилки